Nátěry fasád

Máte doma zateplenou fasádu, ale už je po několika letech špinavá a chtěla by přetřít? Nebo máte doma starou břízolitovou fasádu a myslíte, že je zbytečné ji zateplit?

Provádíme nátěry zašlých zateplených i nezateplených fasád, např. břízolitových. Nátěry fasád provádíme výhradně silikonovou, v některých případech i akrylátovou barvou.

Postup prací:
     - zakrytí všech oken, dveří a podlah
     - nátěr na likvidaci mechů a řas (pokud bude fasáda napadena)
     - očištění tlakovou vodou (po 12 hodinách)
     - preventivní nátěr na likvidaci mechů a řas (pokud bude fasáda napadena)
     - penetrace pro zpevnění povrchu, lepší přilnavost a sjednocení savosti povrchu
     - první vrstva silikonového nátěru
     - druhá vrstva silikonového nátěru
     - úklid staveniště do původní podoby a odvoz zbytků materiálu

Pokud se na Vaší fasádě vyskytují mechy a řasy, pomůžeme Vám se jejich výskytu zbavit. Při použití kvalitního přípravku určeného pro hubení mechů a řas dochází k úplnému zahubení. Používáme sanační prostředky s fungicidními a baktericidními účinky, které tyto škůdce zničí! Použitím Sava a podobných přípravků se toho nezbavíte, smyjete to, rozprášíte po okolí a po krátkém čase se Vám to objeví znovu.
Náš přípravek tyto škůdce zahubí na několik let.

Provádíme nátěry v té nejlepší kvalitě provedení.
Základem pro nás je vše nejprve očistit tlakovou vodou a také vše řádně a přesně danou penetrací napenetrovat. Jsou výrobci, kteří uvádějí možné provádění bez penetrace (nebo, že první nátěr slouží jako penetrace). Tímhle se neřídíme a s těmito výrobci nepracujeme. Pro nás je penetrace základ.
Spolupracujeme s výrobci, kteří mají v silikonovém nátěru jedno z největších procent obsahu silikonu na trhu.
Není silikonový nátěr jako silkonový nátěr. Silikonový nátěr se smí nazývat silikonovým, když tam je byť jen 10% silikonu, ale bohužel kvalita a životnost je úplně někde jinde. Vždy jde být nejlevnější, ale bohužel je to na úkor kvality materiálu.

Poradíme Vám při výběru odstínu a barevné kombinace, popřípadě zajistíme barevný návrh fasády navrženým grafikem viz NÁVRHY FASÁD.
Záleží nám na výsledném efektu a spokojenosti zákazníka.

Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme a nezávazně vypracujem cenovou nabídku.

design: DanR (c) KVSTAV company s.r.o. 2008 – 2023